Autó műanyag elemek és gumik ápolása

A műanyag elemeket mindig WD-40 -nel szoktam ápolni. Az elmúlt évek tapasztalata azt mutatja, hogy sokáig szép marad, ráadásul lepergeti a vizet, valamint a rovarok sem ragadnak bele.

Csak fújok egy szivacsra a "csodaszerből" illetve a műanyagokra és áttörlöm.

Szerintem látható a különbség! :)

MEGOSZTÁS

Kapcsolatfelvétel

Meteor Cee Kft. Jedlik Ányos u. 4. 2038 Sóskút.

© 2026 WD-40 cég. Minden jog fenntartva

Bejelentkezés 👋

---------- Vagy ----------

Elfelejtette jelszavát?

Szüksége van egy fiókra? Regisztráljon ingyenesen.

Elfelejtette jelszavát?

Nem probléma. Adja meg az alábbiakban az e-mail címét, és elküldünk egy linket a visszaállításhoz.

Törölje

Fiók létrehozása

Törölje